Pomysły na walentynki - Walentynki

Walentynkowe atrakcje w Muzeum Narodowym
Walentynkowe atrakcje w Muzeum Narodowym Warszawa

Muzeum Narodowe w Warszawie wychodzi z propozycja do wszystkich chcących w wyjątkowy sposób spędzić Walentynki. Z tej okazji Muzeum przygotowało wyjątkowe wydarzenia, pośród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zakochani w Teatrze
Zakochani w Teatrze Gdańsk

"Seks dla opornych", "Płatonow" oraz "Intymne Lęki" - to propozycje Teatru Wybrzeże na weekend walentynkowy. Po każdym spektaklu wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli skosztować lampkę wina. Ale to nie wszystko! Walentynkowy bilet upoważnia do 10 procentowego rabatu w restauracji Cefe Ferber w Gdańsku i w Sopocie.

Walentynkowy Babi Targ
Walentynkowy Babi Targ Poznań

W twojej szafie brakuje miejsca, a ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź na Babi Targ, gdzie nie tylko będziesz mogła wymienić się ubraniami z innymi uczestniczkami, ale również za niewielkie kwoty sprzedać swoje ciuchy innym paniom poszukującym modowych perełek.

Alternatywne Walentynki dla Singli w Regeneracji
Alternatywne Walentynki dla Singli w Regeneracji Warszawa

Nie udało ci się jeszcze odnaleźć swojej drugiej połówki? Czekasz na to, co przyniesie los? Być może już niedługo los uśmiechnie się właśnie do ciebie. Dzień przed tegorocznymi Walentynkami będziesz mieć okazję poznania kogoś, kto być może odmieni twoje życie i sprawi, że znów zagości w nim miłość.

Walentynki z Boylesque Show
Walentynki z Boylesque Show Warszawa

Wciąż nie wiesz, co to boyleska, a wstydzisz się zapytać? Sądzisz, że burleskowa scena należy tylko do kobiet? Uważasz, że burleska to tylko gorsety, cekiny i wysokie obcasy? W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać. To, co zobaczysz i tak nie pozwoli ci zasnąć! Cała skala postrzegania męskości na jednej scenie. Dyskusja nad ciałem, nie słowem. Niebezpieczny Gender w akcji.

Love Art:  Miłość do snu – sen o miłości
Love Art: Miłość do snu – sen o miłości Gdańsk

Na 13 lutego 2015 r. w Windzie-Gdańskim Archipelagu Kultury przygotowano Love Art: Miłość do snu – sen o miłości. W programie przewidziano improwizację "Sen, jawa, miłość i te sprawy..." Anny Haracz, a także pogawędkę Andrzeja C. Leszczyńskiego "Wyspać się-czy śnić", a także wernisaż wystawy Magdaleny Zięby "Sny" oraz śpiewną opowieść "Z dwóch stron mocy-opowieści nie-jawne" Katarzyny Jackowskiej.

3 kroki do zbliżenia... Walentynki 2015 w Krakowie
3 kroki do zbliżenia... Walentynki 2015 w Krakowie Kraków

Kraków wyszedł z niezwykle ciekawą ofertą dla wszystkich zakochanych. 14 lutego kilka niecodziennych pomysłów będzie czekać na wszystkich zakochanych. Liczą się dwie rzeczy: by wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w przedsięwzięciu spędzili ten czas aktywnie na wspólnym działaniu i zrobili coś szczególnego dla tej ukochanej osoby. W tym roku na Walentynki możecie zaplanować w kilka sekund, a na wszystkie warsztaty, o których tu piszemy, dostać bilet, i to w jednym miejscu, na Labs in Town.pl.

Smakowite Walentynki z Pasażem Świętokrzyskim
Smakowite Walentynki z Pasażem Świętokrzyskim Kielce

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? W przypadku Walentynek to proste! Pasaż Świętokrzyski w Kielcach przygotował w tym roku nietypowy walentynkowy konkurs, a także wiele innych niecodziennych atrakcji.

Salsotekowe walentynki w Good Time Radio Cafe&Lunch w Poznaniu!
Salsotekowe walentynki w Good Time Radio Cafe&Lunch w Poznaniu! Poznań

W tegoroczne walentynki będziemy mieć świetną okazję, żeby trochę potańczyć i nieźle się zabawić. Już w sobotę w Good Time Radio Cafe&Lunch niesamowicie energetyczna impreza z okazji święta zakochanych. Wstęp wolny!

Antywalentynki w Centrum Kultury Agora
Antywalentynki w Centrum Kultury Agora Wrocław

Na piątek 13 lutego Centrum Kultury Agora przygotowało nietypową propozycję dla wszystkich, którzy mają poczucie humoru i lubią dobrą muzykę.

Ostatnio dodane
Najlepsze gry na walentynki dla singli i dla par

Czas przed komputerem można spędzać różnie... np. grając samotnie lub wspólnie!

dla singli
Walentynki w oczach singla - koszmar czy zwykły dzień?

Czy Walentynki to święto tylko dla zakochanych?

Walentynki

Walentynki (Dzień Zakochanych) to czas wysyłania życzeń i wierszyków nie tylko za pomocą kartek walentynkowych ale i SMSów miłosnych.

W naszym serwisie znajdziesz i wyślesz wspaniałe kartki walentynkowe. Do kartki możesz dopisać życzenia walentynkowe lub piękne wierszyki miłosne.

Nie lubisz wysyłać kartek? Wyślij SMSa miłosnego! Z nami znajdziesz ciekawego SMSa, wejdź i wysyłaj SMS miłosne.

Popularne
Eliksir miłosny
Eliksir miłosny

Walentynki to dzień, który zakochani chcieliby obejść w wyjątkowy sposób. Kluby, kafejki i restauracje są przepełnione, wszędzie ścisk i żadnej intymności. Alternatywą do wyjścia „na miasto" może być romantyczna kolacja we własnym domowym zaciszu.

Kim był św. Walenty?
Kim był św. Walenty?

Był z wykształcenia lekarzem, a z powołania duchownym (może nawet biskupem rzymskim).

Pomysł na walentynkową noc
Pomysł na walentynkową noc

Jak zaskoczyć ukochaną osobę w Walentynowy dzień? Co zrobić, jeżeli zabraknie ci pomysłu? To nie takie trudne, wcale nie musisz mieć dużo pieniędzy czy wyjechać na Hawaje. Wystarczy własna inwencja twórcza by ten jedyny dzień w roku był niezapomniany dla was dwojga.