Pomysły na walentynki - Walentynki

Inne oblicze Walentynek w Warszawie Wileńskiej
Inne oblicze Walentynek w Warszawie Wileńskiej Warszawa

Impreza w warszawskim centrum handlowym dowodzi, że Walentynki można połączyć z czymś pozytywnym, a zarazem niezwykle kreatywnym

Dzień zakochanych w królewskim stylu. Przepisy na drinki
Dzień zakochanych w królewskim stylu. Przepisy na drinki

W walentynkowy wieczór możesz uraczyć swoją drugą połówkę istnym napojem miłosnym

Gorące Walentynki na lodzie
Gorące Walentynki na lodzie Wrocław

Jeśli wolisz aktywnie spędzać czas, znajdzie się też rozwiązanie na Waletynkową randkę pełną ruchu i emocji! Lycamobile w ten wyjątkowy dzień zaprasza na najgorętszą imprezę walentynkową na Stadion Wrocław.

W Walentynki nie zapomnij o ...zdrowiu
W Walentynki nie zapomnij o ...zdrowiu Wrocław

Z okazji zbliżających się WALENTYNEK, obchodzonych 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS zachęca przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV. „Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test” to akcja zachęcająca młode, pełnoletnie osoby do wykonania testu.

"Samba" w walentynkowy wieczór
"Samba" w walentynkowy wieczór Kraków

W walentynkowy wieczór, 14 lutego, Kino Pod Baranami zaprasza na przedpremierowy pokaz "Samby", pasjonującej i pełnej humoru opowieści o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze - bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym - okazują się być najważniejsze. Film jest owocem pracy twórców przeboju kinowego "Nietykalni". We Francji obejrzało go już ponad 3 miliony widzów. Partnerem pokazu jest Instytut Francuski w Krakowie.

Niesamowite Walentynki tylko dla dorosłych!
Niesamowite Walentynki tylko dla dorosłych! Gdynia

Takich Walentynek jeszcze nie było! W gdyńskim EXPERYMENCIE zakochani przeżyją niezwykła przygodę z kuchnią molekularną, tworzeniem własnych kosmetyków i przypinek, a nawet fotobudką. Będą mogli także poznać psychologiczne i fizyczne tajniki zakochania.

Romantycznie i słodko w Magnolia Park
Romantycznie i słodko w Magnolia Park Wrocław

Pobyt w ekskluzywnym SPA dla dwojga i 3 tys. serc z piernika. W Walentynki Magnolia Park rozdaje zakochanym prezenty od serca, ale przedtem zaprasza na romantyczny seans filmowy.

Dzień zachlanych. Walentynki z Braćmi Figo Fagot
Dzień zachlanych. Walentynki z Braćmi Figo Fagot Toruń

Dla tych, którzy nie chcą w standardowy sposób spędzać Walentynek Progresja przygotowała najbardziej niewalentynkowe Walentynki, czyli "dzień Zachlanych. Walentynki dla singli z braćmi Figo Fagot".

Walentynkowy "Pocałunek" w teatrze
Walentynkowy "Pocałunek" w teatrze Szczecin

Jeśli nie chcesz spędzać w domu, warto wybrać się do teatru. Samotnym i zakochanym zapewne nie będzie się nudzić w szczecińskim Tetrze Współczesnym. W Walentynkowe święto czeka na nas niesamowita historia Grety Garbo oraz błyskotliwa sztuka „Pocałunek”

Walentynki w Atrium Molo
Walentynki w Atrium Molo Szczecin

Wciąż ci brakuje pomysłu na walentynki? Myślisz, co ciekawego możesz robić tego dnia? Nie zastanawiaj się dłużej! Przyjdź do Atrium Molo!

Ostatnio dodane
Najlepsze gry na walentynki dla singli i dla par

Czas przed komputerem można spędzać różnie... np. grając samotnie lub wspólnie!

dla singli
Walentynki w oczach singla - koszmar czy zwykły dzień?

Czy Walentynki to święto tylko dla zakochanych?

Walentynki

Walentynki (Dzień Zakochanych) to czas wysyłania życzeń i wierszyków nie tylko za pomocą kartek walentynkowych ale i SMSów miłosnych.

W naszym serwisie znajdziesz i wyślesz wspaniałe kartki walentynkowe. Do kartki możesz dopisać życzenia walentynkowe lub piękne wierszyki miłosne.

Nie lubisz wysyłać kartek? Wyślij SMSa miłosnego! Z nami znajdziesz ciekawego SMSa, wejdź i wysyłaj SMS miłosne.

Popularne
Eliksir miłosny
Eliksir miłosny

Walentynki to dzień, który zakochani chcieliby obejść w wyjątkowy sposób. Kluby, kafejki i restauracje są przepełnione, wszędzie ścisk i żadnej intymności. Alternatywą do wyjścia „na miasto" może być romantyczna kolacja we własnym domowym zaciszu.

Kim był św. Walenty?
Kim był św. Walenty?

Był z wykształcenia lekarzem, a z powołania duchownym (może nawet biskupem rzymskim).

Pomysł na walentynkową noc
Pomysł na walentynkową noc

Jak zaskoczyć ukochaną osobę w Walentynowy dzień? Co zrobić, jeżeli zabraknie ci pomysłu? To nie takie trudne, wcale nie musisz mieć dużo pieniędzy czy wyjechać na Hawaje. Wystarczy własna inwencja twórcza by ten jedyny dzień w roku był niezapomniany dla was dwojga.