Archiwum - Walentynki

Pozbądź się pamiątek po eks!

2013-02-13 12:48:11

Jak co roku zaczyna się walentynkowe szaleństwo: witryny sklepowe toną w czerwieni, motywy serc atakują z każdej strony, a co drugi konkurs dotyczy miłości i wszystkiego co z nią związane. Alternatywą dla takiego świętowania 14 lutego, jest organizowana po raz drugi akcja „Wystaw rogi na Tablicy”, w ramach której pamiątki po ekspartnerze można zamienić na żywą gotówkę, a nawet  wycieczkę.

Przez jednych ubóstwiane, przez innych znienawidzone… Niewiele świąt wzbudza tak skrajne emocje, jak Walentynki. Tego dnia, kiedy zakochani starają się na różne sposoby okazać sobie miłość, single szerokim łukiem omijają rozgrzane do czerwoności kina i restauracje. W najgorszej sytuacji są jednak osoby, które rozstały się z partnerem i nadal leczą złamane serce. Dla nich Święto Zakochanych to nierzadko czas bolesnego rozpamiętywania przeszłości, przeglądania wspólnych zdjęć czy prezentów, również tych powalentynkowych.  

Z myślą o takich osobach serwis ogłoszeń lokalnych Tablica.pl zorganizował akcję pod hasłem „Wystaw rogi na Tablicy”, w której zachęca do rozpoczęcia nowego etapu w życiu, polegającego na pozbyciu się  rzeczy i związanych z nimi wspomnień po byłym partnerze lub partnerce. Akcja stanowi także ciekawą alternatywę dla osób, które mają dość komercyjnego podejścia do Walentynek i chcą zrobić coś na przekór tradycji.  

Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.tablica.pl/rogi, gdzie znajduje się specjalny formularz dodawania oferty i w ciekawy sposób opisać historię wystawianego przedmiotu. Ogłoszenia zostaną poddane ocenie internautów. Autor najlepszej historii otrzyma wycieczkę z oferty serwisu Citeam.pl o wartości 1 000 zł. Na pocieszenie 5 osób otrzyma nagrodę dodatkową: zegarek damski lub męski. Pamiątki po eks można oceniać do 15 lutego, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 lutego.

Co ważne, wszystkie przedmioty uczestniczące w antywalentynkowej akcji, mogą zostać zakupione przez użytkowników serwisu Tablica.pl. W ten sposób, pamiątki, które i tak zalegały na dnie szafy, zyskują w rękach nowego właściciela „drugie życie”, a sprzedający może cieszyć się wolną przestrzenią i zastrzykiem gotówki w portfelu.  

Akcja „walentynkowego oczyszczenia” organizowana jest już po raz drugi. W ubiegłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem a internauci, przy okazji symbolicznego „zrywania” z przeszłością, wykazali się kreatywnością i dużym poczuciem humoru.  I chociaż wśród ogłoszeń najczęściej pojawiała się biżuteria i pluszowe misie, to nie zabrakło też bardziej nietypowych przedmiotów, takich jak chociażby bilet komunikacji, kufel (jak zapewniała sprzedająca o nicku Trzeźwa, "idealny, by utopić smutki"), stek kłamstw czy poroże byłego męża ("Taki był z niego rogacz. 40 lat z nim żyłam").

ip

Słowa kluczowe: wystaw rogi na tablicy tablica.pl walentynki
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny Wrocław

Urodzinowo-walentynkowy weekend w Aquaparku

Walentynki Pole Dance w Łodzi
Walentynki Pole Dance w Łodzi Łódź

Na Walentynki - zatańcz na rurze!

Impact Festival: Korn i Rammstein taniej 14 lutego
Impact Festival: Korn i Rammstein taniej 14 lutego

14 lutego do sprzedaży trafiły bilety i karnety w specjalnej cenie!

Polecamy
Ostatnio dodane
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny Wrocław

Urodzinowo-walentynkowy weekend w Aquaparku

Walentynki Pole Dance w Łodzi
Walentynki Pole Dance w Łodzi Łódź

Na Walentynki - zatańcz na rurze!

Walentynki

Walentynki (Dzień Zakochanych) to czas wysyłania życzeń i wierszyków nie tylko za pomocą kartek walentynkowych ale i SMSów miłosnych.

W naszym serwisie znajdziesz i wyślesz wspaniałe kartki walentynkowe. Do kartki możesz dopisać życzenia walentynkowe lub piękne wierszyki miłosne.

Nie lubisz wysyłać kartek? Wyślij SMSa miłosnego! Z nami znajdziesz ciekawego SMSa, wejdź i wysyłaj SMS miłosne.

Popularne
Eliksir miłosny
Eliksir miłosny

Walentynki to dzień, który zakochani chcieliby obejść w wyjątkowy sposób. Kluby, kafejki i restauracje są przepełnione, wszędzie ścisk i żadnej intymności. Alternatywą do wyjścia „na miasto" może być romantyczna kolacja we własnym domowym zaciszu.

Kim był św. Walenty?
Kim był św. Walenty?

Był z wykształcenia lekarzem, a z powołania duchownym (może nawet biskupem rzymskim).

Ile trwa zauroczenie?
Ile trwa zauroczenie?

Czy zauroczenie trwa dłużej, niż zakochanie?