Archiwum - Walentynki

Najlepsze piosenki na Walentynki. Polecają...

2013-02-13 11:39:57

Czego w dzień zakochanych słuchają Natasza Urbańska (na zdjęciu) i Janusz Józefowicz, Tomek Makowiecki i Reni Jusis, Ania Dąbrowska i Paweł Jóźwicki, czy Michał Wiśniewski i Dominika Tajner?

Z okazji Walentynek, muzyczny serwis streamingowy WiMP poprosił polskich artystów oraz ich często również znane drugie połówki, o wskazanie idealnego kawałka na ten niezwykły dzień. W efekcie powstała wyjątkowa playlista, która będzie idealnym podkładem muzycznym dla każdego pełnego romantyzmu wieczoru walentynkowego! Warto więc ten wyjątkowy czas spędzić w towarzystwie WiMP.

Swoimi walentynkowymi wyborami zdecydowali się podzielić artyści reprezentujący swoją twórczością różnorodne gatunki muzyczne, w efekcie czego powstała playlista, w której każdy znajdzie coś dla siebie. I tak na przykład Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz gorąco polecają porywający i emocjonalny „Love of my life” legendarnego zespołu Queen. Z kolei Ania Dąbrowska wraz z Pawłem Jóźwickim za idealny utwór walentynkowy uznali „największego słodziaka od czasów Marvina Gaye’a” czyli „I love you” zespołu The Bees.

Dla niektórych zaskoczeniem może być wybór legendy poznańskiego rapu Peji i Pauliny Stefańskiej. Na swój perfekcyjny walentynkowy wieczór wybrali „Girl, You’ll be a woman soon” Neilla Diamonda, który ich zdaniem jest „szalonym, prawdziwym i emocjonalnym utworem porywającym do romantycznych uniesień.” Pozostałe propozycje znanych par na walentynkowy wieczór, wraz z uzasadnieniem wyboru znajdują się w specjalnej walentynkowej playliście na www.wimp.pl. Oprócz wyżej wymienionych artystów, znajdują się na niej rekomendacje m.in. Piotra Kupichy z żoną Agatą, Tomka Makowieckiego i Reni Jusis, Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner i innych. Walentynkowa playlista znajduje się pod linkiem http://wimp.pl/playlist/e30eab14-92ee-4da7-b67a-647e3648f86c

Oprócz propozycji znanych par, z okazji Dnia Świętego Walentego, WiMP przygotował również takie playlisty jak: „Indie Walentynki”, „Romantyczna kolacja we dwoje” i... „Piosenki dla złamanych serc”.

ip

Słowa kluczowe: dzień zakochanych walentynki playlista piosenki
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny Wrocław

Urodzinowo-walentynkowy weekend w Aquaparku

Walentynki Pole Dance w Łodzi
Walentynki Pole Dance w Łodzi Łódź

Na Walentynki - zatańcz na rurze!

Impact Festival: Korn i Rammstein taniej 14 lutego
Impact Festival: Korn i Rammstein taniej 14 lutego

14 lutego do sprzedaży trafiły bilety i karnety w specjalnej cenie!

Polecamy
15 romantycznych filmów za darmo w Strefie VOD
15 romantycznych filmów za darmo w Strefie VOD

Z okazji zbliżających się Walentynek w aplikacji Strefa VOD będzie można znaleźć specjalną zakładkę dedykowaną zakochanym.

Antywalentynki
Antywalentynki

Jedna z teorii spiskowych dziejów głosi, iż Walentynki zostały wykreowane na tajnym zjeździe producentów kartek, restauratorów oraz właścicieli kwiaciarni

Ostatnio dodane
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny
Aquapark na Walentynki i piąte urodziny Wrocław

Urodzinowo-walentynkowy weekend w Aquaparku

Walentynki Pole Dance w Łodzi
Walentynki Pole Dance w Łodzi Łódź

Na Walentynki - zatańcz na rurze!

Walentynki

Walentynki (Dzień Zakochanych) to czas wysyłania życzeń i wierszyków nie tylko za pomocą kartek walentynkowych ale i SMSów miłosnych.

W naszym serwisie znajdziesz i wyślesz wspaniałe kartki walentynkowe. Do kartki możesz dopisać życzenia walentynkowe lub piękne wierszyki miłosne.

Nie lubisz wysyłać kartek? Wyślij SMSa miłosnego! Z nami znajdziesz ciekawego SMSa, wejdź i wysyłaj SMS miłosne.

Konkurs Ziaja